Facebook

Oświetlenie

PSC

Adres
ul. Paprotna 7, 51-117 Wrocław
NIP
895-183-56-71
branża
Oświetlenie
telefon
71 321 0 321
telefon komórkowy
505-967-577
fax
71 321 0 321
e-mail
kontakt@firma-psc.pl
strona internetowa
http://www.firma-psc.pl/

Firma PSC zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości profesjonalnego oświetlenia LED.

Europejska marka naszych produktów gwarantuje Państwu wysoką funkcjonalność, doskonałe wykończenie, energooszczędność, a przede wszystkim zadowolenie z bezobsługowego użytkowania przez wiele lat.
Rozwój linii produktów, który od samego początku nastawiony był na unikalne rozwiązania technologiczne, zaowocował niezwykle wyrafinowanymi formami wzorniczymi i wysoką efektywnością oświetlenia LED.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i specjalnie zaprojektowanej budowie nasze lampy utrzymują stałą i odpowiednią temperaturę co gwarantuje ich wysoką żywotność. Lampy Led możecie Państwo zamówić  w różnych konfiguracjach. Zaczynając od wyboru oprawy, jej przeznaczenia, kątu padania światła, barwy światła dziennego i koloru strumienia. Możemy również wyprodukować oprawy według indywidualnego projektu klienta.
Nasze oświetlenie LED służy do kompleksowego oświetlenia  wszystkich wnętrz, jako kompleksowe oświetlenie zewnętrzne oraz uliczne.

Firma PSC zajmuje się sprzedażą produktów i usług przeznaczonych do aranżacji dekoracji, remontów i wyposażenia wnętrz. Nasza oferta zawiera tylko te, które cieszą się wysoką oceną  użytkowników, architektów, projektantów i wykonawców. Cały czas nasza oferta jest wzbogacana o nowy asortyment, najnowsze kolekcje i piękne wzornictwa.

Wszystkie artykuły będące w sprzedaży naszej firmy posiadają wymagane atesty dotyczące wykorzystania materiałów budowlanych w obiektach mieszkalnych i komercyjnych. Bogata kolekcja tapet ściennych, tynków ozdobnych, farb i sztukaterii pozwoli Państwu na korzystną przeminę wnętrza, natomiast niespotykane dotąd kompleksowe profesjonalne oświetlenie LED podkreśli charakter wnętrz, oświetli bryłę budynku, ogród czy też ulicę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Galeria

PSC

PSC

PSC

do góry