Facebook

Audio-video

AUDIO HOME

Adres
Wąwozowa, 02-796 Warszawa
branża
Audio-video
telefon komórkowy
600-967-463
e-mail
biuro@audiohome.pl
strona internetowa
http://www.audiohome.pl/

Firma Audio Home zajmuje się kompleksowymi realizacjami multimedialnymi, teletechnicznymi oraz elektrycznymi w budynkach mieszkalnych i biurowych. Nasza firma systemami Audio - Video zajmuje się od 2003 roku. Długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana załoga pozwoliła nam wyspecjalizować się w instalacjach systemów multiroom, kina domowego, inteligentnego budynku oraz instalacji TV - SAT. Wykonaliśmy szereg kompleksowych realizacji, mieszkań, apartamentów oraz lokali użyteczności publicznej od prostych rozwiązań Audio-Video, po kompleksowe instalacje dostosowane do wymogów klientów.

W naszej ofercie znajdują się nietypowe, a jednocześnie nowoczesne rozwiązania jak podnośniki do telewizorów plazmowych, windy do projektorów, siłowniki do Plazm i LCD oraz elementy do trudnych miejsc montażu. Wszystkie tego typu rozwiązania dostosujemy do różnego rodzaju systemów sterowania z poziomu wyłącznika ściennego, pilota, systemów sterowania.

Jesteśmy partnerem handlowym większości znanych producentów renomowanych marek, a naszą specjalnością od wielu lat są systemy głośników przeznaczonych do różnego rodzaju zabudowy. Tego typu rozwiązania stosuje się do większości nagłośnień wielostrefowych zarówno domowych jak i biurowych.

do góry