Facebook

Architekci wnętrz

AP ART Łukasz Wiking Podlewski

Adres
al.Wolności 77, 42-200 Częstochowa
branża
Architekci wnętrz
telefon
48343245832
telefon komórkowy
604642965
fax
48343245832
e-mail
apart@architekci.pl
strona internetowa
http://www.apart-wnetrza.pl/

AP ART Autorska Pracownia Artystyczna Łukasz Wiking Podlewski  powstała w 1997 roku jako jednoosobowe przedsięwzięcie o artystycznym - autorskim charakterze oferty usług i produktów. Zajmuję się głównie projektowaniem wnętrz : mieszkań, apartamentów, domów i rezydencji. Realizuję również projekty obiektów użyteczności publicznej jak przychodnie lekarskie, biura, powierzchnie handlowe i ekspozycje targowe.Pomagam moim Klientom w pozyskaniu interesujących dzieł sztuki.
Współpracuję z artystami, rzemieślnikami i firmami wykonawczymi różnych branż.
     Od kilku lat zajmuję się projektowaniem i wykonawstwem artystycznych elementów wyposażenia wnętrz ze stali. Są to: balustrady, poręcze , ogrodzenia a także meble, lampy, przedmioty wyposażenia i dekoracji wnętrz, np. okucia do belkowań , kominków, pieców itp.     Jako rzeźbiarz wykonuję kameralne i monumentalne rzeźby i płaskorzeźby  do projektowanych przeze mnie lub innych wnętrz. Posługuję się głównie techniką spawania stali aplikując inne materiały jak kamień, drewno i szkło. Wykonuję również rzeźby portretowe, nagrobne, trofea, tablice i medale pamiątkowe posługując się klasyczną techniką modelunku w glinie lub plastelinie i odlewu gipsowego, który może być etapem do odlewu w brązie. Projektuję nagrobki o unikatowym charakterze i współpracuję przy ich realizacji. 

     Projektuję i wykonuję unikatowe detale architektoniczne i dekoracje w technikach gipsowych : odlew i narzut . Są to: kapitele kolumn, oprawy kominków, płaskorzeźby, reliefy.W tej samej technice wykonuję modele wyrobów dla rzemiosła i jubilerów.     Osobom w różnym wieku chcącym rozwijać własne zainteresowania artystyczne lub przygotowującym się do egzaminów do szkół plastycznych pomagam prowadząc indywidualne zajęcia z rysunku i rzeźby.

do góry