Facebook

206 postów 24 wątki Forum » Pochwal się jak mieszkasz

Autor
Goszuk
5 lat temu
Wiadomość prywatna
Kamery do monitoringu są coraz bardziej nowoczesne i naszpikowane różnego rodzaju systemami, zastanawiam się jakie są najlepsze do monitoringu domu i ogrodu? Chodzi mi o zachowanie ceny do jakości w dobrej proporcji osobiście przejrzałem sobie kilka ofert sklepów chociażby - http://ivel.pl/k355,monitoring-kamery.html - i chciałbym coś z kamer kulistych bo wydają się być najbardziej “mobilne” o ile mozna to tak nazwać.
  Odpowiedz
Lena_
4 lata temu
Wiadomość prywatna
Też szukamy czegoś takiego. Chcielibyśmy zamontować taką kamerę w domu, pewnie w salonie. Widziałam, że ta firma oferuje coś takiego http://www.ferguson-digital.eu/ . Z tego, co czytam, to można zdalnie obracać obiektywem kamery, a na pewno by się to przydało.
  Odpowiedz
Tryit
4 lata temu
Wiadomość prywatna
My mamy monitoring z https://zabezpieczeniapoznan.pl/ i sobie chwalimy. Mamy do niego dostęp wszędzie i nigdy nas nie zawiódł. Nie mieszkamy w bezpiecznej okolicy, więc czujemy się teraz bezpiecznie.
  Odpowiedz
Ajlar
4 lata temu
Wiadomość prywatna
Znalazlem na allegro wg mnie miazdzaca oferte, jesli chodzi o monitoring, a mianowicie: http://allegro.pl/monitoring-zestaw-bezprzewodowy-4-kamery-hd-wifi-i6423370217.html

4 kamery HD, dzialajace po Wi-Fi - bez kabli, bez remontu, bez kucia. Wszystko konfiguruje sie intuicyjnie w 5 minut - po prostu poezja.
  Odpowiedz
Ajlar
3 lata temu
Wiadomość prywatna
:)
  Odpowiedz
Yaro
3 lata temu
Wiadomość prywatna
Moim zdaniem warto postawić na kamery, które maja najlepsza jakość zapisu. W razie czego nie będzie problemu z identyfikacją osób, które wtargnęły na posesję. Takie kamery oferuje firma Akodo Security http://www.akodosecurity.pl/e-monitoring/ . Kamery od nich podłączone sa do centrum monitorowania dzięki czemu ochrona trwa 24h na dobę.
  Odpowiedz
gk77
6 dni, 18 godzin temu
Wiadomość prywatna
Słuchajcie, a orientujecie się jaki jest koszt zakupu takich kamer?
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry