Facebook

7281 postów 2617 wątków Forum » Na każdy temat

Autor
domino300
6 lat, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Wiem, że to być może nie to forum bo wnętrza ale szukam tu i ówdzie. Szukam architekta otwartego, nie zaszufladkowanego, z głową pełną świeżych pomyslów, którego myślenie wybiega poza ramy standardów typowo “polskich”.
Szukam projektanta mojego DOMU pod Warszawą.
Może ktoś się odezwie w tej sprawie.
Oczywiście gdybyśmy mieli worki pieniędzy sprawa byłaby prosta ale jest inaczej.
Niestety do tej pory, z 3 architektami, nie poczuliśmy “chemii”, która, moim zdaniem, w tej dziedzinie jest niezbędna.

Odpowiedz
kasia24 kasia24
6 lat, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
A nie wolałbyś wybrać gotowego projektu domu? Dostępnych jest wiele projektów domów - począwszy od projektów domów standardowych a kończąc na projektach domów energooszczędnych, pasywnych oraz prefabrykowanych.
  Odpowiedz
paulina_n paulina_n
6 lat, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Zgadzam się z poprzedniczką, moim zdaniem najlepiej jest wybrać projekt domu już istniejącego. A jeżeli zależy Wam na czasie to możecie wybrać dom prefabrykowany, który można wybudować w kilka miesięcy. Większe elementy wykonywane są w fabryce, na miejscu wystarczy tylko zrobić fundamenty i poskładać gotowe elementy domu :).
  Odpowiedz
julietta
1 miesiąc, 3 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
Jeśli chcesz wybudować dom to koniecznie zacznij od znalezienia odpowiedniego projektu. Moim zdaniem świetnie prezentuje się Willa Siedziba - i ja właśnie o takim domu marzę: https://www.mgprojekt.com.pl/willa-siedziba. Jest duży i przestronny - a na dodatek obecnie można kupić go w promocyjnej cenie z rabatem -20%.
  Odpowiedz
Abigalle
1 miesiąc, 2 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
Niewątpliwie budowa domy to ogromne wyzwanie. Dlatego też przede wszystkim powinniśmy znaleźć dobrą ekipę, taką jak chociażby ta firma dekarska z okolic Poznania https://womaxdachy.com.pl/ . Budową jak i konserwacją dachów zajmuje się ona od wielu lat, dzięki czemu możemy być tutaj pewni zarówno najwyższej jakości świadczonych usług, jak i dużego doświadczenia fachowców:).
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry