Facebook

136 postów 5 wątków Forum » Wnętrza » Inne

Autor
wersalka
9 lat, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Bardzo spodobał mi się ogród zimowy prezentowany w tym mieszkaniu Wygląda na taki z najwyższej półki - jest tam w końcu nawet jacuzzi :)

Co sądzicie o takim rozwiązaniu ? Orientujecie jakiego rzędu sięgają koszty takiej inwestycji ? Na jesienne i zimowe wieczory, świetne miejsce na spędzanie czasu.
  Odpowiedz
mintandfire
3 lata, 4 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Ogrody zimowe są cudowne - zwłaszcza jak mamy pochmurną mroźna zimę.
  Odpowiedz
Modernistka
3 lata, 4 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Tak, miło sobie siedzieć w ciepłym pomieszczeniu i patrzeć na śnieg i zmrożoną naturę na zewnątrz :)
  Odpowiedz
pr0jektantka
3 lata, 4 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Też bardzo mi się podobają takie ogrody zimowe. Uważam, że w środku warto zastanowić się nad takimi basenami spa oferowanymi przez Sundance. W wannie z hydromasażem można się świetnie zrelaksować. Zwłaszcza w otoczeniu roślin. Warto zauważyć, że taki mini basen jest całoroczny. Można go też zamontować w tradycyjnym ogrodzie.
  Odpowiedz
mintandfire
2 lata, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
To bardzo fajna opcja, sama miałabym ochotę na takie ogrodowe SPA.
  Odpowiedz
Mirka
2 lata, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Ogrody zimowe są świetne i gdybym miała dom na pewno bym się na taki zdecydowała. Jeżeli potrzebujesz zrobić taki ogród to warto zajrzeć do ich http://vitrol.gdansk.pl/ oferty bo mają w niej właśnie ogrody zimowe. Firma jest z Gdańska więc raczej osoby z okolicy mogą skorzystać z ich usług jednak warto bliżej zobaczyć co oferują i jaki jest koszt :)
  Odpowiedz
Moska90
2 lata, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Bardzo mi się podoba ta koncepcja. Uważam, że każdy powinien mieć takie miejsce, w którym może odpocząć i oderwać się od codziennego biegu. Taki ogród wyposażony w meble ogrodowe Garden Space może świetnie się do tego przyczyniać. Myślę, że Wam też się to spodoba.
  Odpowiedz
lozano
2 lata temu
Wiadomość prywatna
Za drogi w utrzymaniu jest ogród zimowy.
  Odpowiedz
Jennyy
1 rok, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Polecam meble na taras w ofercie zumm.pl
  Odpowiedz
Jennyy
1 rok, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Polecam meble na taras w ofercie zumm.pl
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.