Facebook

467 postów 64 wątki Forum » Wnętrza » Łazienka

Autor
Marzena Marzena
10 lat, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
zastanawiam się nad płytkami w łazience i mam pewnego rodzaju dylemat dotyczący wyboru na jakie mam sie zdecydować i czy cena zawsze świadczy o lepszej jakości? Fajnie by było jakby ktoś mi poradził na jakie powinnam się zdecydować:)
  Odpowiedz
Ekspert_Glazura
9 lat, 8 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Cena nie zawsze przesądza o jakości wykonania płytek. Aczkolwiek może być wskaźnikiem z jakich materiałów została wykonana płytka jak również o jakości jej parametrów W zależności czy płytki mają być stosowane w łazience, kuchni czy też na tarasie powinniśmy zwracać uwagę na inne parametry jak chociażby antypoślizgowość, mrozoodporność, czy też odproność na ścieranie.
  Odpowiedz
toska777
9 lat, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Najpiękniejsze są mozaiki!! Tylko i wyłącznie;) Oczywiście jak dla mnie;)
  Odpowiedz
mimka
5 lat, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Tutaj http://ibudujemy.pl mają po pierwsze dobrej jakości (bo markowe), po drugie ładne, a po trzecie niedrogie płytki. Na pewno coś wybierzesz. Ja od jakiegoś czasu kocham się płytkach Armoni My Way Paradyż.
  Odpowiedz
vought
5 lat, 4 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Stronka fajna. Kupowałaś już? Nie znam tej kolekcji, to nowość? I co będziesz kuta łazienka? To już masz konkretny pomysł czy tylko inspiracja? Mnie np. bardzo spodobała się kolekcja Bergen, z którą zrobiliśmy już kilka aranżacji. Podobnie mieliśmy fazę na czarne aranżacje.
  Odpowiedz
celeste
4 lata, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Podobają się mi jasne łazienki, i dlatego jeśli to ja miałabym teraz wybierać i remontować swoją łazienkę to wybrałabym kolekcję All in white http://www.tubadzin.pl/collection/495
  Odpowiedz
dominantka
4 lata, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
A co myślicie o blatach kamiennych w łazience? Dobre rozwiązanie? Na blaty łazienkowe warszawa udało mi się znaleźć ofertę właśnie tego typu blatów kuchennych. Myślę, że efekt może być w tym przypadku naprawdę bardzo ciekawy.
  Odpowiedz
kerson
4 lata temu
Wiadomość prywatna
Zgadzam się, że moizaiki są jednym z ciekawszych trendów w aranżacji łazienki. NIe są tanie ale pomieszczenia nabierają charakteru .

Do nowoczesnych pomieszczeń polecam szczególnie płytki o wzorze heksagonu:
https://www.rawdecor.pl/24-heksagon
Przykładowa aranżacja:

  Odpowiedz
Mirka
3 lata, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Myślę, że urządzając łazienkę trzeba spokojnie sobie wszystko rozplanować. Dlaczego? Bo łazienki tak często nie remontujemy, gdyż jest to kosztowne i czasochłonne. Jeżeli szukasz wyposażenia łazienek to polecałabym Ci zajrzeć do nich http://megalazienki.pl/producent/id/4 bo mają ogromny wybór i przystępne ceny :)
  Odpowiedz
Captiwka
1 rok, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Jeśli chodzi o płytki do łazienki to warto wybrać kafelki z oferty DessiHome
Mają modele producentów z Włoch oraz Hiszpanii
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry