Facebook

Zrób to sam

23.03.2012ImageSnap

Tagi: ceramicznych, na, płytkach, zdjęcia

Zdjęcia na ceramicznych płytkach

W dzisiejszych czasach prawie każdy robi zdjęcia i nie mówię tu nawet o zabawie drogim aparatem, lub nawet prostą małpką - ostatnimi czasy technologię mamy zawszę w kieszeni - w naszym telefonie.

ImageSnap to firma, która daj nam zupełnie nowy sposób na przechowywanie zdjęć - produkuje zdjęciowe płytki ceramiczne. Oczywiście każdy może zamówić sobie płytkę z dowolnym wzorem lub zdjęciem w zależności od swoich upodobań. Pod względem budowy nie różnią się one od zwykłych płytek dostępnych w sklepie, więc można je spokojnie zainstalować na ścianie. Płytki dostępne są w wykończeniu matowym lub błyszczącym i możemy wybrać jeden z pośród siedmiu rozmiarów od naprawdę malutkich 2 calowych, które będą wyglądać świetnie jako magnes na lodówce do dużych 12 calowych, które nawet postawione na półce lub powieszone same na ścianie będą stanowić świetną ozdobę.

Najważniejsze jest jednak, że wśród opcji transportu wymieniony jest też nasz kraj, więc nie powinno być problemu z zamówieniem. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej ImageSnap.

Autor: Icon


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry