Facebook

Wzornictwo

10.08.2011Vitamin Design

Tagi: design, inspiracje, meble, wzornictwo, łóżko

Vitamin Design czyni wystrój sypialni nieco bardziej niespotykanym i mniej oczywistym. Łóżko, które prezentujemy w dzisiejszej galerii jest zwycięzcą konkursu zorganizowanego w tym roku – 2011 Interior Innovation Award.

Vitamin Design

Nie jest to zwykłe łóżko, od którego oczekiwalibyśmy wyłącznie zapewnienia odpowiedniej powierzchni do ułożenia ciała podczas snu. Po bliższym przyjrzeniu się mu odkrywamy, iż specjalna konstrukcja łóżka sprawia, iż tuż za zagłówkiem odnaleźć można całkiem pokaźną wolną przestrzeń, która służyć może całej gamie różnorodnych celów.

Vitamin Design

Jest to doskonałe miejsce na ukrycie stosiku książek, ubrań czy też kolekcji oryginalnych bibelotów. Najciekawsza wydaje się jednakże propozycja pochodząca od projektantów – ich pomysł polega na stworzeniu tuż za zagłówkiem łóżka małego ogródka poprzez wypełnienie go ziemią i zasadzenie w nim kilku drobnych roślinek. W tym wypadku łóżko musiałby znaleźć się bliżej centrum sypialni, nie zaś przy samej ścianie – stałoby się jej centralnym, najciekawszym punktem.

Via trendir.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry