Facebook

Wzornictwo

19.08.2011Trzy miejskie trony

Tagi: design, fotel, inspiracje, wzornictwo

Połączyć klasyczny kształt ze współczesnym obiciem? Taką zasadą kierowali się twórcy prezentowanych przez nas dzisiaj foteli. Fotele zostały zaprojektowane przez trzech różnych dizajnerów.

Trzy miejskie trony

Pierwszy z nich to tzw. Whimsical World Throne autorstwa Caramelaw. Klasyczna biała, pięknie wyrzeźbiona podstawa fotela została tutaj uzupełniona o tapicerkę, która zupełnie zaskakuje. Wzór jest bardzo kolorowy, wypełniony po brzegi dziwnymi, trudnymi do zidentyfikowania kształtami.

Trzy miejskie trony

Drugi fotel nosi nazwę Maria Throne i został stworzony przez Sylvie Li. Rama i podstawa są identyczne. Różni się on jednak obiciem, które w tym przypadku przedstawia tajemniczą twarz dziewczyny, której usta są zasznurowane. Trzeba przyznać, że ten obraz jest bardzo mocny i nie każdemu przypadnie do gustu ze względu na swoją mroczną, horrorową aurę. Ostatnia propozycja w pewien sposób przypomina pierwszą. Nosi ona nazwę Slipstream Throne. Jej autorem jest Dan Baldwin. Tym razem tapicerka pokryta jest quasi-komiksowymi postaciami, które pędzą w różnych kierunkach.

Trzy miejskie trony
Fotele dostępne są w limitowanej edycji. W przypadku każdego z nich wyprodukowano tylko 33 egzemplarze. Jeśli chcesz sprawić sobie wyjątkowy fotel to naszym zdaniem te trzy propozycje są dobrym tropem dla Ciebie. Zwrócenie uwagi gości gwarantowane.

via freshome.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry