Facebook

Wzornictwo

05.08.2011The Little Helpers

Tagi: design, meble, wzornictwo

Ten projekt to dzieło włoskiej projektantki Eleny Nunziata. Little Helpers to kolekcja mebli do przedpokoju, która łączy funkcjonalność, prostotę i poczucie humoru.

The Little Helpers

Wszystkie elementy wykonano z jasnego drewna. Wykończenia są proste. Można powiedzieć, że wręcz prostolinijne. Elena Nunziata projektując te meble myślała głównie o najmłodszych użytkownikach. Najpewniej też widziała swój zestaw stojący w szatni jakiegoś przedszkola lub szkoły podstawowej. Naszym zdaniem kolekcja nie powinna być tak szybko i zdecydowanie szufladkowana.

The Little Helpers

Little Helpers choć w domyśle przeznaczone do przedszkoli i szkół mogą się świetnie sprawdzić jako rozweselający akcent w naszym korytarzu. Jeśli mamy małe dzieci to możemy bez problemu wstawić Little Helpers do naszego korytarza i sami z powodzeniem korzystać z zestawu.

The Little Helpers
Na koniec warto dodać, że meble powstały w ramach projektu dyplomowego. Miejmy nadzieję, że Elena Nunziata obroniła się tym projektem, gdyż pomysł, wykonanie oraz wartość estetyczna całości z pewnością zasługują na docenienie.

via chictip.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry