Facebook

Wzornictwo

19.06.2011Futurystyczne meble

Tagi: architektura wnętrz, design, meble, wnetrza

Prezentujemy kolekcję mebli powstałą za sprawą projektanta Philippa Aduatz. Wszystkie elementy zostały wykonane z metalu.

Futurystyczne meble

Kolekcja przedstawia nam zupełnie nowe, oryginalne spojrzenie na meble. Znane z najbliższego otoczenia krzesła, sofy, stoły oraz szezlongi dzięki użyciu połyskującego metalu nabrały zupełnie nowego uroku. Meble wyglądają jak plamy metalu, które skapnęły na powierzchnię i samodzielnie uformowały się w określony kształt. Stąd też wynika ich swoista organiczność przejawiająca się w płynności kształtów.

Futurystyczne meble
Meble z kolekcji Philippa Aduatz są unikatowym uzupełnieniem wnętrza. Ich dizajn pasuje bardzo dobrze do minimalistycznego wystroju. Połyskujący, efektowny metal z jakie zostały wykonane sprawia z kolei, że będą dobrze pasowały do technologiczno-futurystycznej estetyki.

Futurystyczne meble
Spośród wszystkich elementów kolekcji najbardziej do gustu przypadła nam sofa, która posiada quasi-wypełnioną strukturę. Sofa dzięki swoim walorom estetycznym może spokojnie stać się głównym punktem salonu. Warto także wspomnieć o ciekawym stole przypominającym wyglądem rozkwitający, delikatnie komiksowy kwiat.

via decomodes.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry