Facebook

Wzornictwo

15.06.2011Fun Ideas for Kids

Tagi: architektura, design, wzornictwo

3 propozycje dla dzieci.

Fun Ideas for Kids

1. Pierwszy pomysł wymaga posiadania spiralnych schodów. Nie muszą być wcale bardzo duże. Potrzebujemy także trochę miejsca z boku, aby móc zamontować wystrzałowy dodatek. Jaki? Pewnie się już domyśliliście. Chodzi o ślizgawkę. Jeśli wasze dzieci spędzają zbyt dużo czasu przy komputerze i brakuje im ruchu ślizgawka zamontowana przy schodach może się okazać zbawiennym rozwiązaniem.

Fun Ideas for Kids

2. Łóżko, z którego wasze dziecko nigdy nie wyrośnie? Czemu nie. Takie jest założenie tego projektu. Zaczynamy od kołyski, którą z czasem jak nasze dziecko rośnie można przetransformować na wygodną kanapę. Pomysł bardzo funkcjonalny i przy tym zabawny. Dla osób myślących ergonomicznie, ekonomicznie i estetycznie.

Fun Ideas for Kids

3. Drewniane krzesło zrobione z klocków - taki jest pomysł Michelle Kauffmann - architekt znanej z tego że w podobny sposób zaprojektowała dom. Krzesło prezentuje się bardzo naturalnie. Kształt jest wariacją (ale nie przesadną) wokół prototypowego kształtu. Godne polecenia do wnętrza o minimalistycznej, z lekka naturalizującej estetyce.

via homedesignfind.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry