Facebook

Wzornictwo

03.07.2011Ecco Luce

Tagi: design, led, ściana.oświetlenie, wzornictwo

Przy odrobinie kreatywności każda ściana może stać się niezwykłą łąką, na której nasiona dmuchawca unoszą się na wietrze lub fragmentem lasu, w którym widoczne jest piękno gałęzi.

Ecco Luce

Jeszcze jakiś czas temu tego typu efekty można było osiągnąć poprzez zastosowanie tapety lub fototapety, lecz obecnie mamy do dyspozycji także inne metody, z których najciekawszą wydaje się być zastosowanie szklanego panelu, na którym wyświetlane są przy pomocy technologii LED piękne kształty widoczne nie tylko w dzień, przy pełnym oświetleniu, ale także w nocy.

Ecco Luce

Nazwa tego typu elementu dekoracyjnego to Ecco Luce i powstał w pracowni projektantów i techników z Dutch For Design. Pełne życia elementy, które mogą pojawić się w każdym wnętrzu dzięki zastosowaniu Ecco Luce mogą stać się tym co uczyni wnętrze prawdziwie oryginalnym lub po prostu staną się delikatnym, drobnym dodatkiem do dobrze zharmonizowanego wystroju.

Ecco Luce

Poza tym, iż Ecco Luce może zachwycić ciekawymi formami ma także przydatną funkcję – czujnik ruchu rozświetla szklany panel wtedy gdy ktoś pojawia się obok niego.

Via archinspire.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry