Facebook

Polecamy

21.03.2012Nowe piętro Mode:lina, Ada Buhcholc, Magdalena Tekieli

Tagi: muzeum, Nowoczesnej, Spotkanie, Sztuki, w, Warszawie

Spotkanie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spotkanie z cyklu „Nowe Piętro”, w ramach którego przedstawiciele trzech dyscyplin związanych z projektowaniem (architektura, dizajn, grafika) mają okazję zaprezentować swoje prace, opowiedzieć o inspiracjach, sukcesach i porażkach.

Gośćmi najbliższego wieczoru będą: Mode:lina, Ada Buhcholc i Magdalena Tekieli.

„Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo” to cykl comiesięcznych spotkań z architektami, dizajnerami i grafikami z różnych miast i środowisk. Przedstawiciele trzech dyscyplin związanych z projektowaniem będą mieli okazję zaprezentować swoje prace, opowiedzieć o inspiracjach, sukcesach i porażkach. Zestawienie odmiennych postaw ma pokazać różne sposoby myślenia o kształtowaniu przestrzeni w dużej i małej skali. Nie mniej ważne od prezentacji wykonanych już projektów będą plany i cele twórców. Jaki wywrą wpływ na przyszły kształt polskich miast i życie ich mieszkańców?

Mode:lina to młoda poznańska pracownia założona w 2009 r. przez Pawła Garusa i Jerzego Woźniaka, projektująca zarówno dla klientów indywidualnych, jak i deweloperów. Oprócz architektury, mode:lina projektuje również wnętrza oraz produkty.

Ada Buhcholc jest absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, publikuje w wielu polskich magazynach, m.in. „Przekrój”, „Twój Styl”, „Bluszcz”. Zajmuje się także plakatem, komiksem, projektowaniem okładek do książek i płyt.

Magdalena Tekieli to studentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Jest stypendystką programu CEEPUS Akademii Sztuk Pięknych w Lublanie. Najbardziej lubi projektować krzesła.

Spotkanie odbędzie się dziś (21 marca) o godzinie 18tej / Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Autor: Icon


Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry