Facebook

Metamorfozy wnętrz

22.08.2011Loft by 3six0 Architecture

Tagi: architektura wnętrz, design, loft, renowacja, wnetrza

3six0 Architecture ukończyli niedawno projekt, który polegać miał na konwersji zaniedbanego nieco loftu w przestrzeń mająca służyć zarówno poświęcaniu się pracy, jak i odpoczynkowi.

Loft by 3six0 Architecture

Młodzi właściciele mieszkania, artystka oraz jej partner, zyskali dzięki wysiłkom ludzi z 3six0 nie tylko wnętrze funkcjonalne i spełniające ich oczekiwania, lecz także wypełnione doskonale zorganizowanym wystrojem.Loft by 3six0 Architecture

Loft ten znajduje się w Providence na Rhode Island i wydaje się być przykładem idealnie prezentującym to jak połączyć w sobie z pozoru tak diametralnie różne sfery jak dom i praca w  całość, w której te domniemane przeciwieństwa doskonale przenikają się i łączą. Głównym wyzwaniem dla architektów było właśnie stworzenie przestrzeni, która nie różniłaby się wystrojem w sposób wyznaczający granice między dwoma funkcjonalnymi przestrzeniami, ale pozwalała jedynie domyślać się tychże różnic.

Loft by 3six0 Architecture

Udało im się to między innymi dzięki ciekawemu zastosowaniu form geometrycznych, kątów i kolumn, które w subtelny sposób zaznaczają przejścia pomiędzy biurem a domem.

Via homedit.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry