Facebook

Architektura wnętrz

11.09.2011VDVT House

Tagi: architektura wnętrz, design, dom, wnetrza

Przenosimy się do Arnhem w Holandii. Znajduje się tutaj dom VDVT, który został zaprojektowany Boetzkes | Helder.

VDVT House

Budynek ma kształt geometrycznego sześcianu. Cechuje go efektowna fasada. Ściany zewnętrzne pokryte są szarymi czarnymi panelami. Dzięki temu zewnętrznemu wykończeniu dom wyróżnia się na tle otoczenia i zwraca na siebie natychmiast uwagę.

VDVT House
Oprócz jednolitych paneli fasada posiada także duże okna, które zapewniają skuteczne oświetlenie. Bardzo fajnym rozwiązaniem wydaje się użycie szklanych ścian na parterze. Pozwalają one na wyeksponowanie salonu oraz na łatwy dostęp do niego. W środku domu wita nas minimalistyczny dizajn, który w świetny sposób uzupełnia fasadę. Minimalizm wnętrza wyraża się mnogością białych ścian, akcentem położonym na przestrzeń oraz prostymi, zazwyczaj geometrycznymi kształtem meblami.

VDVT House
Na parterze ulokowano salon oraz kuchnię. Z salonu wychodzą schody prowadzące na drugi poziom. Tam umieszczono z kolei prywatne pokoje oraz łazienkę. Dom jako całość przedstawia się bardzo pozytywnie. Efektowna, bardzo nowoczesna fasada uderza swoją niewymuszoną elegancją. Dizajn wnętrza jest pełen lekkości i klasycznej prostoty. Mimo minimalistycznego stylu pomieszczenia cechują się przytulnością i przyjazną atmosferą.

via freshome.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry