Facebook

Architektura wnętrz

12.08.2011Pilar’s Story Toyshop

Tagi: architektura wnętrz, dekoracje, design, sklep, wnetrza, wzornictwo

Projekt który prezentujemy to sklep z zabawkami dla dzieci Pillar’s Story znajdujący się w Hiszpanii w Barcelonie, który z pewnością z wielką ochotą zwiedzą także dorośli.

Pilar’s Story Toyshop

Niecodzienne, przypominające tęcze struktury znajdujące się we wnętrzu tego sklepu,  w połączeniu z pokaźnymi obiektami, które spoglądają na klientów z każdego niemalże kąta, sprawiają iż przebywanie we wnętrzu tego sklepu już samo w sobie jest rodzajem ciekawego nabytku – wrażeń, których można doświadczyć w unikalnym środowisku, a raczej unikalnej, małej krainie.

Pilar’s Story Toyshop

Powierzchnia sklepu – 170 metrów kwadratowych, jest w całości pokryta bajkowymi barwami, które wytryskują ze wszystkich kątów i ścian w postaci setek produktów do nabycia. Wydaje się jak gdybyśmy przenieśli się na chwilę do umysłu dziecka, które właśnie próbuje sobie wyobrazić jak powinien wyglądać jego wymarzony sklep z zabawkami.

Pilar’s Story Toyshop

Wnętrza tej przestrzeni zostały zaprojektowane przez Elię Felices, która pragnęła wyczarować wnętrze, które dorosłych porwałoby w czas ich dzieciństwa, a dzieciom zapewniło najcudowniejsze doświadczenia.

Via luxame.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry