Facebook

Architektura wnętrz

25.04.2012Mieszkanie w Gothenburgu

Tagi: Mała, potencjałem, przestrzeń, z

Mała przestrzeń z potencjałem

To co jest piękne w małych mieszkaniach, to fakt, że są uniwersalne - nie potrzeba wiele, żeby dostosować je do swoich upodobań, a jeżeli po jakimś czasie zmienimy zdanie zawsze możemy wprowadzić nowe zmiany. Dzięki odpowiednim umiejętnością nawet małe mieszkanie w zrównoważony sposób może łączyć ze sobą funkcjonalność i estetyczność. Tak jest właśnie w tym przypadku - 54 metrowe mieszkanie w Szwecji łączy przestrzeń prywatną i dostępną dla wszystkich.

Mieszkanie jest jasne i przestronne, dzięki dużym oknom i wysokim sufitom. Oczywiście jak to przeważnie bywa w mieszkaniach w stylu skandynawskim całość jest stonowana kolorystycznie, choć na uwagę zasługuje bardzo wzorzysta i kolorowa tapeta na jednej ze ścian w kuchni, która w połączeniu z wiszącym obok żyrandolem nadaje mieszkaniu wyjątkowego charakteru.

Drewniane deski na podłogach stare meble i skrzynie wyglądają bardzo dobrze - niestety nie wszystkie elementy zasługują na uwagę. Przyznaje szczerze, że najbardziej nie podoba mi się salon, który pomimo bardzo ciekawego, dużego okna jest bezosobowy, a to głównie za sprawą wiszącego tu telewizora i mebli z Ikei.

Mieszkanie na pewno ma potencjał, który przy odrobinie dodatkowego wysiłku można w łatwy sposób wykorzystać.


via thebeautifulist.com

Autor: Icon


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry