Facebook

Architektura wnętrz

25.06.2011Klejnot Maui

Tagi: architektura wnętrz, design, rezydencja, wnetrza

Oto kolejna rezydencja – marzenie. Tym razem projekt, który można określić tym mianem znajduje się na Hawajach, dokładniej zaś na wyspie Maui. Jest to niesamowite miejsce oferujące gościom z całego świata niezapomniane przeżycia.

Klejnot Maui

Willa, która znajduje się na wyspie i w dzisiejszej galerii nosi nazwę Jewel of Maui, czyli Klejnot Maui. Nazwa nie dziwi zapewne nikogo. W skład willi wchodzi pięć sypialni oraz sześć łazienek. Architektura budynku wydaje się na każdym kroku przypominać, iż służy on przede wszystkim relaksacji, zarówno biernej jak i aktywnej.

Klejnot Maui

Szczególnie ponętnie prezentuje się willa nocą, gdy oświetlenie czyni z niej miejsce prawdziwi niesamowite – patrzeć na nią z brzegu basenu o długości 18 metrów to z pewnością niezapomniane doświadczenie.  We wnętrzu następuje jedynie kontynuacja niesamowitej serii wrażeń – od razu owiewa nas delikatnie klimatyzacja, a kolory wnętrza są rozkoszą dla oka.

Klejnot Maui

Możemy skorzystać chociażby z pokoju, gdzie znajduje się wysoka na 2,7 metra płaszczyzna, na której w każdej chwili może pojawić się projektowany przez rzutnik obraz naszego ulubionego filmu. Możemy go także obejrzeć na plaźmie, która także jest dostępna w tym samym pomieszczeniu. Ale to dopiero początek tego co oferuje budynek...

 

Via freshome.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry