Facebook

Architektura wnętrz

18.08.2011Hotel koloru

Tagi: architektura wnętrz, design, hotel, wnetrza

W tym niezwykle cieszącym oczy hotelu kolor gra pierwsze skrzypce. Widoczne jest to już w momencie pierwszego zetknięci się z jego fasadą.

Hotel koloru

Jest ot budynek niezbyt pokaźny, lecz znajdujący się  samym  sercu Brukseli. Ma jedynie 59 pokoi – liczba, która w przypadku hotelu nie zwala z nóg. Nigdzie indziej jednakże nie będziecie mogli wybrać sobie pokoju zależnie od nastroju – każdy pokój jest bowiem udekorowany barwami, których właściwości odpowiadają nastrojom gości, komponując się z nimi wedle ich życzeń.

Hotel koloru

W recepcji goście mogą wypożyczyć rower w dowolnym kolorze, rozgościć się na pięknej kanapie Moroso lub też  poczytać gazetę siedząc na rozkładanych krzesłach. Budynek został zaprojektowany i urządzony przez dekoratora Michela Pennemana i architekta Oliviera Hannaerta, którzy dołożyli starań, by goście mogli poczuć się jak w fabryce barw.

Hotel koloru

Kolory wypływają tutaj z wszystkich kątów i pozwalają na uwrażliwienie zmysłu wzroku na ich piękno. Mamy tutaj zatem nie tylko wizytę pełną relaksu, ale także swego rodzaju niezwykle przyjemną lekcję.

Via example.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry