Facebook

Architektura wnętrz

21.06.2011Adamos Residence

Tagi: architektura wnętrz, design, rezydencja, wnetrza

Dom, który dzisiaj przedstawiamy znajduje się w drugim co do wielkości mieście na Cyprze, tj. w Limassol. Autorem projektu jest firma architektoniczna VardaStudio.

Adamos Residence

Budynek ma powierzchnię 650 m2. Przestrzeń do życia została rozmieszczona na trzech dostępnych kondygnacjach. Eleganckie, przecinające się części tworzą współczesną, efektowną i funkcjonalną architekturę, której walory są podkreślone przez użycie drewna na białej fasadzie.

Adamos Residence

Cypr znany jest ze znakomitej pogody, co oczywiście wiąże się z przebywaniem na zewnątrz. Projekt bierze tę konieczność pod uwagę i zapewnia mieszkańcom dużo przestrzeni na podwórku za domem.

Adamos Residence

Wnętrze domu jest pod wieloma względami podobne do zewnętrznej fasady. Co wyróżnia dizajn wnętrza to dużo śmielsze użycie artystowskich akcentów w roli dekoracji. W centrum domu sytuuje się ogromny salon, który funkcjonuje jako miejsce wspólnych spotkań rodziny. Nowoczesny i orzeźwiający, Adamos Residence bawi się przestrzenią i światłem po to, aby zapewnić mieszkańcom jak najlepsze warunki do życia.

Via freshome.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry