Facebook

Architektura wnętrz

09.07.201215th Avenue Coffee & Tea House

Tagi: architektura wnętrz, design, herbaciarnia, kawiarnia, wnetrza

Seattle, USA - to właśnie tu ulokowana jest kawiarnia i herbaciarnia o urzekającym retro dizajnie.

15th Avenue Coffee & Tea House

15th Avenue Coffee & Tea House to miejsce przywracające na nowo do życia stare drewniane stoły znalezione na statkach, zardzewiały, druciany żyrandol oraz kraty na wino. Oprócz tego znaleźć tutaj można także wiekowe lampy oraz krzesła przyniesione prosto ze starej sali teatralnej.

15th Avenue Coffee & Tea House

Jak widzimy mamy przez sobą zbieraninę różnego rodzaju starych mebli oraz produktów. Zostały one zebrane w jednym miejscu po to, aby stworzyć kawiarnię o rustykalnym, ekologicznie szykownym klimacie. Wnętrze przenosi klientów do starego, zapomnianego już świata. Zestawienie pochodzących z różnych miejsc mebli sprawia, że ta kawiarnia prezentuje się trochę jak tajemniczy gabinet lub strych. Wszystko oczywiście z dobrym skutkiem dla atmosfery i samopoczucia gości.

15th Avenue Coffee & Tea House
Bardzo interesujące w tym wszystkim jest to, że kawiarnia należy do sieci Starbucks. Jest to pierwsze takie miejsce w Seattle, gdzie Starbucks zamiast eksponować swoją markę wycofuje się i proponuje zupełnie inne doświadczenie. Trzeba przyznać, że inicjatywa jest bardzo udana.

via inhabitat.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry